Válaszra vár

Megsüllyedt csatorna

Kérem javítsák a csatornát. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Sinkovits Imre u. 74

Hozzászólások

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincsen változás.
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A bejelentésben említett megsüllyedt csatorna ügyében a Fővárosi Csatornázási Művek az illetékes, ezért kérem, hogy az észrevételt részükre továbbítani szíveskedjenek.

    K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt úttest rész

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltűnt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    47.60006649 19.07001066 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére