Megoldott

Egyre gyűlő szemétkupacok a benzinkútál

A Duna parton a sétány melletti korlát tövében egyre gyűlnek a szemétkupacok. Szemmel láthatóan nem csak eldobált szemétről van szó, hanem egyben, nagyobb tételben idehordott és kiöntött hulladékról.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 2

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00064812 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-63630/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    A bejelentésben szereplő terület nem önkormányzati kezelésben áll.

    Üdvözlettel:

    Koroknyai Tamás
    útellenőr
    [http://budafokteteny.hu/img/logo.png]Budafok-Tétény Budapest XXII. ker...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ra.

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hulladékkal téli kanyar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Háros utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Antal
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére