Megoldott

Illegális sittlerakás

Anonim Járókelő

Frissítés 2020.06.09.: Más is ide kezdte hordani a hulladékát. Ha nem intézkedik az illetékes, akkor egyre több lesz az elszállítandó hulladék. Jelöljék ki hulladéklerakónak és akkor nem kell csinálniuk semmit. (Kép csatolva.)
----
A Derűs Alkony Gondozóház és a CBA közötti parkolóban valaki nagy mennyiségű sittet rakott le. Sok van belőle és nagy lehet a súlya is. Kérem, hogy szállítsák el és ha lehet próbálják meg kideríteni, hogy ki volt! Kösznöm a munkájukat és a segítségüket!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 1039 Budapest

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Mellékelten megküldjük az Intézményünkhöz érkezett beadványukra a válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda- Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [Leírás: Leírás: Leírás: Leír...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték! Megoldódott! Köszönöm!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Én türelmes vagyok... Más pedig tovább növeli a kupacot.
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619
    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését köszönjük, türelmét kérjük!

    Budapest, 2020
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Derűs Alkony Gondozóház és a CBA közötti parkolóban valaki nagy mennyiségű sittet rakott le. Sok van belőle és nagy lehet a súlya is. Kérem, hogy szállítsák el és ha lehet próbálják meg kideríteni, hogy ki volt! Kösznöm a munkájukat és a segítségüket!"-ról "Frissítés 2020.06.09.: Más is ide kezdte hordani a hulladékát. Ha nem intézkedik az illetékes, akkor egyre több lesz az elszállítandó hulladék. Jelöljék ki hulladéklerakónak és akkor nem kell csinálniuk semmit. (Kép csatolva.) ---- A Derűs Alkony Gondozóház és a CBA közötti parkolóban valaki nagy mennyiségű sittet rakott le. Sok van belőle és nagy lehet a súlya is. Kérem, hogy szállítsák el és ha lehet próbálják meg kideríteni, hogy ki volt! Kösznöm a munkájukat és a segítségüket!"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Más is ide kezdte hordani a hulladékát. Ha nem intézkedik az illetékes, akkor egyre több lesz az elszállítandó hulladék. Jelöljék ki hulladéklerakónak és akkor nem kell csinálniuk semmit.
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését köszönjük.

    Budapest, 2020. május 27.

    Pill
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhullott állatok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Óbudai autóbuszgarázs (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Nagyon szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kanapé, szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére