Megoldott

Parkolás a járdán

Gyakori a járdán való parkolás itt. Kérem intézkedjenek! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hímző u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bardócz Csaba!

    Mellékelten megküldjük az Intézményünkhöz érkezett beadványukra a válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda- Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [Leírás: Leírás: Leírás: Leírás: L...
  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését köszönjük, munkatársaink szabálysértés észl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mozgásképtelen roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére