Megoldatlan

Sitt és kihalt fák a Soroksári Auchan parkolójában

Sitt és kihalt fák a Soroksári Auchan parkolójában

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Unnamed Road

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Az Óz hozzászólt a bejelentéshez.

    Szinte kivétel nélkül, cégtől függetlenül az üzlethálózatok parkolóiban a fák gondozatlanok. Kiszáradnak, szenvednek.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő közhasznú egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük szépen,hogy jelezte felénk a problémát.Az illetékes vezetők
    tájékoztatva lettek.A takarító cég,nemrég lett lecserélve.Tervbe van v
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Auchan"-ra.

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Takács Nándor
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Vecsés út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Takács Nándor
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Szentlőrinci út (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Soroksár Meddőhányó utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Meddőhányó utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére