Megerősítésre vár

Szemétkupacok a Szövet utca mentén és a Belsőmajor utca sarkán az erdő szélén

FRISSÍTÉS 2020.07.11.:

Roppant elszomorító, hogy az Önkormányzat sajnos ismét valótlanságot állít.
A képek most, 2020.07.10. 15:30-kor készültek.

---

Szemétkupacok a Szövet utca mentén és a Belsőmajor utca sarkán az erdő szélén

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Szövet u. 52I/b

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Az üggyel kapcsolatban akkor tudunk további lépéseket tenni, ha biztos információnk van arról, hogy mi a jelenlegi állapot. Ha lehetőséged van rá, kérjük, győződj meg róla biztosan...
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Tartok tőle, hogy azóta sem történt meg a szemetek maradéktalan eltávolítása,.
    Amikor legutóbb a Belsőmajor utcánál jártam, csak odébb volt téve a szeméthalom.
  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték azóta a szemetet?
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bárdocz Csaba úr!

    Lenti levelére válaszolva szeretném tájékoztatni, hogy bejelentését rögzítettük rendszerünkben, az ismételten kihelyezett illegális hulladék elszállítását Társaságunk egy k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Szemétkupacok a Szövet utca mentén és a Belsőmajor utca sarkán az erdő szélén"-ról "FRISSÍTÉS 2020.07.11.: Roppant elszomorító, hogy az Önkormányzat sajnos ismét valótlanságot állít. A képek most, 2020.07.10. 15:30-kor készültek. --- Szemétkupacok a Szövet utca mentén és a Belsőmajor utca sarkán az erdő szélén"-ra.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    És még
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Roppant elszomorító, hogy az Önkormányzat sajnos ismét valótlanságot állít.
    A képek most, 2020.07.10. 15:30-kor készültek.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Korábbi levelével kapcsolatban az alábbiakról kívánjuk tájékoztatni.

    Társaságunk a jelzett illegális hulladék elszállítását elvégezte.

    Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadás
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Köszönjük szépen, hogy megtisztelt minket levelével, mellyel kapcsolatban az alábbiakról kívánjuk tájékoztatni.

    Társaságunk a jelzett illegális hulladék elszállítását 2020.07.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Ezúton tájékoztatjuk arról, hogy a mai napon ügyfélszolgálatunk technikai okok miatt zárva tart. Levelét a holnapi nap (2020.06.25.) folyamán fogjuk feldolgozni. Addig szíves türel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    és még
  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére