Megoldott

Egy teherautónyi szemét az Egis mögött, a Gyógyszergyár u. ligetes részén

Frissítés 2020.12.23.
A minap lelkendezve osztotta meg a Főpolgármester úr a facebookon, hogy valami iszonyatos mennyiségű szemetet gyűjtöttek össze és vittek el ebből a kiserdőből.
Másnap estefele a Gyógyszergyár utcán végigautózva azt láttam, hogy továbbra is szeméthegyek vannak mindenfele, az út szélén és beljebb is. :(

-----

Egy teherautónyi szemét az Egis mögött, a Gyógyszergyár u. ligetes részén

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyógyszergyári u.

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 64717 számú, „Egy teherautónyi szemét az Egis mögött, a Gyógyszergyár u. ligetes részén” tárgyú panasszal kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókeló.hu!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 150080/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy teherautónyi szemét az Egis mögött, a Gyógyszergyár u. ligetes részén"-ról "Frissítés 2020.12.23. A minap lelkendezve osztotta me...

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A minap lelkendezve osztotta meg a Főpolgármester úr a facebookon, hogy valami iszonyatos mennyiségű szemetet gyűjtöttek össze és vittek el ebből a kiserdőből.
    Másnap estefele a Gyógyszergyár utcán v...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    Ikt. szám: ÉKO/6/15/2020

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettem a JAROKELO-BUDAPEST-00064717 számú bejelentését a Budapest X. kerület, Gyógyszergyári utcában az Egis mögött található vegyes összetét
    ...
  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-77458/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Pedig itt aztán nem volna gond bekamerázni a placcot...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendszeres lerakóhely sajnos.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Népligeti bódék körüli szeméthegy

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Népliget M (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Illemhely-hiány

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Budapest, Kelenföld vasútállomás (Őrmező) (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Összeöntik a szelektív hulladékot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Batthyány tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére