Megoldott

Szemétkupac Soroksáron a Vadevezős utca melletti terecskén

Korábban kb. egy kamionra való hulladékot hordtak ide az emberek, amit elszállítottak, ám újra gyűlik, s több olyan autó is áll a területen, amelyek már csak álmukban gurulnak közúton.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Vadevezős u. 22

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szépen elvitték, megoldottként zárható az ügy!
  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatom, hogy a JAROKELO-BUDAPEST-00064715 azonosító számú ügyben (Szemét a Vadevezős utca 12-nél) az intézkedés folyamatban van.

    Köszönjük bejelentését!

    Üdvözlettel,

    dr. Gál Ta...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    több zsák zöld hulladék + szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Rézöntő utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Hősök tere (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Építési törmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Meddőhányó utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére