Megoldott

Szemét és sitt kupac a Szálfa utca - Határ utca sarkán, az erdő szélén

FRISSÍTÉS 2020.06.06.
"A hulladékkupacnak a haja szála sem görbült meg."
---------------------------

Szemét és sitt kupac a Szálfa utca - Határ utca sarkán, az erdő szélén, innen kb. 100 méterre a Határ utcában ágybetét az erdő szélén

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Határ u. 1a

Hozzászólások

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Második nekifutásra valóban sikerült, szépen ki is takarították azt a zugot, köszönet érte.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Ezúton kívánjuk tájékoztatni, hogy Társaságunk a jelzett illegális hulladék elszállítását elvégezte.

    Tisztelettel:

    Városgazda XVIII. kerület NOnprofit Zrt.

    Ügyfélszolgálati
    ...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Köszönjük jelzését!

    Ezúton kívánjuk tájékoztatni, hogy Társaságunk a jelzett illegális hulladék elszállítását 2 héten belül tervezi elvégezni.

    Az elszállításig további szíves
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "Szemét és sitt kupac a Szálfa utca - Határ utca sarkán, az erdő szélén, innen kb. 100 méterre a Határ utcában ágybetét az erdő szélé...

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Óriási hiba volt elhinni az önkormányzati választ, hiszen a hulladékkupacnak a haja szála sem görbült meg.
    A kép ma, 2020 június 5-én este készült.
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Ezúton szeretnénk Önöket tájékoztatni, hogy a lenti címen jelzett illegális hulladék elszállítását kollégáink
    2020.06.02-án elvégezték.

    Kérem tájékoztatásunk szíves elfogadását
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemétkupac a Halmierdő bejáratánál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Tövishát utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott matrac - Halmierdő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Spongya Róbert
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Ipacsfa utca (Közdűlő út) (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére