Megoldásra vár

Elhagyott Suzuki

Mozdulatlan zöld Suzuki, műszaki vizsgája márciusban lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Remetehegyi út 43

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Roveren pont van műszaki, a környékén álló Suzukin, Renaulton és Volvón nincs.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogy látom, az előtte álló Rover (?) sincs jobb bőrben...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését megköszönve tájékoztatom, hogy az abban sze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Itt maradt autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Naplemente utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére