Megoldásra vár

Kidőlt tábla

A Süllő utcában a Visegrádi utca sarkán kidőlt egy közlekedési tábla, egy zöld szemetes is van rajta.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Süllő u. 6

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Balázs Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére