Megoldott

Elhagyott autó

Tisztelt Illetékes!

Körülbelül féléve itt áll egy elhagyatott autó a Stromfeld Aurél utcában. Kérem, hogy intézkedjenek az elszállításáról.

Tisztelettel,
KBE

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Stromfeld Aurél út 27

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez eltűnt, mehet megoldottra
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönettel vettük bejelentését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetnek.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII. ker. Hegyvidéki Önkormányzat
    1126 Budapest, Böszörményi út 23-25.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Emlékeim szerint még érvényesek a papírjai.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Korsós Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Forgalomból kivont autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Gaál József út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Elhagyott auto

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Matyó utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Skoda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Pagony utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére