Megoldott

Billegő csatornafedél 2.

A Tűzoltó és a Viola utca sarkán lévő csatorna fedele is kedvet kapott a billegéshez, és minden egyes elhaladó autónál koppan egyet, ami kezd zavaróvá válni. Kérem az illetékeseket, hogy igazítsák meg.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tűzoltó u. 40

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megoldották a problémát.
    Bízunk benne, hogy a jövőben a csatornafedlap nem fogja zavarni az ott
    élők nyugalmát.

    Tisztelettel:
    Bátor
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • L Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult vízfolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Albert Flórián útca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult lefolyók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh István
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére