Megoldott

Szövetség u., Rákóczi út sarkán ritkán váltó közlekedési lámpa

2015.08.20.
Tisztelt BKK! Köszönjük a választ! Szereténk kérni, hogy a detektor elhelyezkedésére, és működésére felirattal hívják fel a figyelmet.
---
A Szövetség utca és Rákóczi út kereszteződésnél nemrégiben festették fel a kerékpáros nyomvonalat és telepítettek egy közlekedési lámpát a bicikliseknek, hogy könnyebb legyen az átkelés a nagy forgalomban. Mivel rendszeresen erre közlekedek, észrevettem, hogy a Szövetség utcai biciklis lámpa nagyon ritkán vált zöldre, sokszor akár 4-5-ször is elengedi az autós forgalmat. Egyik este direkt figyeltem, hogy mennyi ideig nem vált, kb. 10 percig vártam, de továbbra is piros volt.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Terjéki Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam arra és örömmel láttam, hogy kikerült a tábla. :)
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    ez mitől lett „megoldott”??
    mit javítottak? került oda tábla? stb
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6466)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A kerékpárosok számára a jelzőlámp
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (6466)” tárgyú bejelentést nyilvántartásunkban rögzítettük. Az üggyel kapcsolatos vizsgálat az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Torma Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    A Bajza és a Gorkij fasor kereszteződésében úgy csinálták meg, hogy a detektor mellett van egy nyomógomb is. Ha észlel a detektor, a kis piros led mellett a nyomógomb feletti "kérem várjon" feliratú l...
  • Terjéki Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, Marietta! :)
    Mióta tudom, hogy figyelni kell minden ok. De tényleg szükséges lenne egy tájékoztató tábla.
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    köszi
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok! Beleírtam ezt a kérést a bejelentésbe, és újraküldtem a BKK-nak, hátha segítenek nektek!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A VIII. kerület, Szövetség utca–Rákóczi út csomópontjában a Szövetség utcából a Luther utca felé közlekedő kerékpárosok számára a jelzőlámpa bejelentkezéses rendszerrel működik. Va
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Berger Noémi hozzászólt a bejelentéshez.

    Nekem is elég sokáig tartott, mire erre rájöttem, addig egy ideig vártam, és amikor meguntam, átmentem, csak egyszer majdnem elütöttek. Amióta tudom, hogy érzékelő van, az a taktikám, hogy a legelejér...
  • Rácz András hozzászólt a bejelentéshez.

    én is elég sokára jöttem rá (kerékpárral érkezve), hogy miért nem vált, és hogyan működik az érzékelő. egy felirattal fel lehetne hívni rá a figyelmet, illetve az útburkolaton jelezni, hogy hol álljak...
  • Torma Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    A lámpa bejelentkezéssel működik (felül van a detektor), ha érzékeli a bringást, akkor a megadott programpontban zöldet ad (ezt a következő fázisban megteszi, nem engedi a forgalmat többször keresztbe...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Terjéki Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére