Válaszra vár

Lezuhant

Szemmel látható a probléma. Kérem intézkedésüket az ügyben. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Corvin-negyed

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére