Válaszra vár

Megdőlt szemetesek

Kérem javítsák meg a kukákat. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Corvin-negyed M

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére