Válaszra vár

Nem működő futár

A 2030-as pályaszámú villamos futár rendszere nem működik. Se a bemondás se a kijelző. Kérem javítsák. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Corvin-negyed M

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés nevét "Nem működő futá"-ról "Nem működő futár"-ra.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nehéz bedugni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Keleti pályaudvar (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló csere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dologház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére