Válaszra vár

Rendszeres gépjárműforgalom a kerékpársávban

Anonim Járókelő

A nagykörúton a kerékpársávba rendszeresen behajtanak gépjárművel és veszélyeztetik és akadályozzák az ott közlekedő kerékpárosokat, valamint sokan a kerékpársávot használva, veszélyes manőverekkel próbálnak a kocsisorban előrébb jutni. Szerintem fizikai akadályra lenne szükség a kerékpársáv használatának akadályozása érdekében vagy sűrűbb ellenőrzésre .

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 54

Hozzászólások

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott jelzések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt tabla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Finta István
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére