Megoldott

Kidöntött tábla

Tisztelt Illetékes!

A Dózsa György út - Vágány utca sarok előtt, a Shell kúttal szemben kidőlt egy tábla. Kérem javítsák. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vágány utca / Dózsa György út

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A jelzőtáblák helyreállítása nyilvántartásunk szerint 2020.05.24-én megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • B K bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére