Válaszra vár

Üres tábla és oszlop

Tisztelt Illetékes!

A Kámfor utca 1 szám előtt található egy üres tábla és egy üres oszlop. Kérem, amennyiben ezeknek nincs funkciójuk, szállítsák el. Köszönöm,

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncöl u. 125

Hozzászólások

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • B K bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Megdőlt kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szekszárdi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B K
    Fáy utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére