Válaszra vár

Bálványfa

Tisztelt Illetékes! A térképen jelölt helyen, a Váci úton (Shell kúttal szemben) lévő elektromos szekrényből egy invazív bálványfa nőtt ki.

A fa kivágása, metszése sajnos nem elég, attól csak erősebben nő vissza. Kérem gondoskodjanak a szakszerű, vegyszeres irtásról.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 198

Hozzászólások

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    T. Adminok! EZ a szekrény a Telekomé.
    köszi!
    csak azt a fránya vegyszert, azt tudnánk feledni! :)
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • B K bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás vezetéktartó oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    beszakadt fedlap járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére