Megoldatlan

Feltöredezett útburkolat

Frissítés: 2020.11.27.
"Sajnoska nem volt túl tartós a javítás; az útszakasz ismét balesetveszélyes!"
-------------
A Csarnok tér és Corvinus Egyetem közti térkővel lerakott útszakaszán balesetveszélyesen feltöredezett a burkolat, és a megrongálódott kövek ide-oda vannak dobálva.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mátyás u. 2a

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Járókelő Ágnes visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A Csarnok tér és Corvinus Egyetem közti térkővel lerakott útszakaszán balesetveszélyesen feltöredezett a burkolat, és a megrongálódott kövek ide-oda vannak dobálva."-ról "Frissítés: 2020.11.27. "Sajnoska nem volt túl tartós a javítás; az útszakasz ismét balesetveszélyes!" ------------- A Csarnok tér és Corvinus Egyet...

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnoska nem volt túl tartós a javítás; az útszakasz ismét balesetveszélyes!
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Csodák márpedig vannak: a BKK kijavította az útburkolatot!!! Köszi a közbenjárást.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Monday, June 22, 2020 4:08 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés
    Sub...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelok Csapata!

    Az alabbi bejelentesben szereplo burkolathelyreallitast a Budapest Kozut reszere intezkedes celjabol megkuldeni sziveskedjenek, mivel ezen szakasz uzemelteteset, kezeleset
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Egy Rendezett és Élhetőbb Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Százszor be lett jelentve már....
    Nem értem miért a civil emberek életének értékes percei mennek el ezzel a problémával, ahelyett, hogy orvosolnák ezt szerintem nem túl kardinális problémát!
  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Járókelő Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Soroksári út 12. (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére