Megoldott

Elhagyott Mitsubishi, újra

Anonim Járókelő

A térképen jelzett helyen áll ez az elhagyott Lancer (egyszer már be volt jelentve), ugyanúgy 2019.09.23-n lejárt műszakival, az Aldi mögött.
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/52839/elhagyott-mitsubishi-galant

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 48

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt, mehet megoldottra
  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu és tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük szépen észrevételét, melyet e-mailben a Budapest, Kondorosi út 7. szám alatt lévő üzletünkkel kapcsolatban fogalmazott meg számunkra.

    Az ALD
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "Aldi"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Aldinak nem lehet elküldeni? Az ő parkolójukban áll, ahogy sejtettem.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a gépjármű magánterületen áll, ezért intézkedni nem áll módunkban.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott piros Toyota Yaris

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    lejárt műszakival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Csetneki utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére