Megoldott

Eltört fa

A térképen jelzett helyen a kék épülettel szemben (ha jól emlékszem, a Vízműveké) található ez az eltört fa. Kérném a cseréjét!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rétköz u. 43

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.06.11. 11:08 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XI. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00064517 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére