Megoldott

kerékpáros és gyalogos közlekedés számára kitett buktató jellegű táblakérdések

A jelölt ponttól északi irányban a kerékpárútnak látszó útrészletre behajtani tilos tábla van kitéve. Ráadásul 25 méter múlva már kerékpárút tábla van rajta (bár addig nem szabad eljutni).

Ugyan itt a déli irányban magára az úttestre van kitéve gyalog-kerékpáros tábla, tehát itt minden autóforgalom jelenleg szabálysértő módon halad el. (A kerékpáros amúgy rámehet a táblától jobbra lévő kerékpárútnak látszó felületre, miközben az út a kijelölt kerékpárút?)

Tisztelettel kérem a táblák rendbetételét, hogy méltók legyenek valamiféle jogszabályban elvárt közlekedési táblákhoz. (Amúgy ki teszi ki őket? Rendezzünk számára gyűjtést, hogy beiratkozhasson valami kresztanfolyamra az illető?)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Aranyhegyi lejtő 1

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia, Géza, Köszönjük a bejelentést és hogy visszajeleztél!
  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzés:
    A tévesen kihelyezett táblát leszedték, a bejelentett forgalomtechnikai hibát elhárították.
    Az ügy megoldott, lezárható. Köszönet az intézkedő hivatalnak és köszönet a Járókelőnek is.
  • Rózsa Géza visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Javaslata alapján az "Osztott gyalogos-és kerékpárút" jelzőtáblák áthelyezésére intézkedünk. Köszönjül észrevételét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatósá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Száguldozók a Kolostor úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kolostor út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vörösvári út hibás sávfelfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére