Válaszra vár

Vidáman elparkolt utca

FRISSÍTÉS 2020.06.02.:

A Bejelentő válasza:
"Tisztelt Közterület Felügyelet,
Tisztelt Pillár Pál Úr!

Annak alapján, hogy elmondása szerint bírnak tudomással az adott útszakasz telibe-parkolásáról, ráadásul már régikeletűen bírnak ezzel a tudással, viszont láthatóan napi szinten nem sikerült megoldást találjanak ellene, így tisztelettel kérdezem, milyen intézkedéseket tettek eddig a lehetőségeik olyan mértékű növelésére, hogy a közút ne legyen elparkolva?

Kérem osszák meg, hogy mely pontokon ütköztek akadályokba a lehetőségeik olyan mértékű emelésének során, hogy a közutak járhatóak maradhassanak?

Bízom benne, hogy együtt sikerülni fog, várom válaszukat, hátha tudunk Önöknek segíteni egyes közutak napi szintű újra járhatóvá tételének érdekében.

Válaszukat várva, tisztelettel "

---------------

Az utca bejáratát egyszerűen beparkolják, hiszen számukra behajtani tilos. Az hogy más behajthatna, az nem érdekli őket. Ez pont olyan, mintha én a kerékpárral az autópálya-fölhajtó közepén piknikeznék. Kérem az utca átjárhatóságának hosszútávú szíves elérését.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bokor u. 7

Hozzászólások

  • Kiss Judit hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Géza!
    Megoldást az emberektől kell várni, hogy tartsák be a KRESZ szabályait vagy ha ez nem megy, ne üljenek autóba, a közteresek csak meg tudják bűntetni őket, max elszállítják az autókat, ha...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatom, hogy beadványát Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet ügyfélszolgálata fogadta, ügyfélszolgálati időn kívüli bejelentését ügyeletes kollégának továbbítotásra került
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Az utca bejáratát egyszerűen beparkolják, hiszen számukra behajtani tilos. Az hogy más behajthatna, az nem érdekli őket. Ez pont olyan, mintha én a kerékpárral az autópálya-fölhajtó közepén piknikeznék. Kérem az utca átjárhatóságának hosszútávú szíves elérését."-ról "FRISSÍTÉS 2020.06.02.: A Bejelentő válasza: "Tisztelt Közterület Felügyelet, Tisztelt Pillár Pál Úr! Annak alapján, hogy elmondása szerint bírnak tudomással az adott útszakasz telibe-parkolásáról, ráadásul már régikeletűen bírnak ezzel a tudással, viszont láthatóan napi szinten nem sikerült megoldást találjanak ellene, így tisztelettel kérdezem, milyen intézkedéseket tettek eddig a lehetőségeik olyan mértékű növelésére, hogy a közút ne legyen elparkolva? Kérem osszák meg, hogy mely pontokon ütköztek akadályokba a lehetőségeik olyan mértékű emelésének során, hogy a közutak járhatóak maradhassanak? Bízom benne, hogy együtt sikerülni fog, várom válaszukat, hátha tudunk Önöknek segíteni egyes közutak napi szintű újra járhatóvá tételének érdekében. Válaszukat várva, tisztelettel " --------------- Az utca bejáratát egyszerűen beparkolják, hiszen számukra behajtani tilos. Az hogy más behajthatna, az nem érdekli őket. Ez pont olyan, mintha én a kerékpárral az autópálya-fölhajtó közepén piknikeznék. Kérem az utca átjárhatóságának hosszútávú szíves elérését."-ra.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Közterület Felügyelet,
    Tisztelt Pillár Pál Úr!

    Annak alapján, hogy elmondása szerint bírnak tudomással az adott útszakasz telibe-parkolásáról, ráadásul már régikeletűen bírnak ezzel a tudás
    ...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Bejelentését köszönjük. A leírtakról tudomással bírunk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatom, hogy beadványát Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet ügyfélszolgálata fogadta, ügyfélszolgálati időn kívüli bejelentését ügyeletes kollégának továbbítotásra került
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai állapot éppen az, mint 40 napja. Az idő (önmagában) nem hoz megoldást ezekre a szabálytalan útvonalba parkolásokra. Ha láthatóan és nyilvánvalóan nincsen a megoldás lehetősége a III. kerületi Köz...
  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!
    A
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/64511/vidaman-elparkolt-utca bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Rózsa Géza Úr!

    Társaságunkhoz érkezett megkeresésév
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    jobb lenne a második kép címlapképnek, amelyen látszik, milyenre szokták beparkolni, de azt hiszem én nem tudom már megcserélni, hogy melyik kép legyen az első...
  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Silány felfestés

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BGYH Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vörösvári út hibás sávfelfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére