Megerősítésre vár

Emberi ürülék a parkban

A Bártfai-Fejér Lipót utca lakóházai (első toronyház mellett) közötti park elhanyagolt, bokros részén sajátos “nyilvános wc” alakult ki. Többnyire a közeli bolt mellett italozók járnak ide nagydolgukat végezni. A bokros mellett halad a sétaút az Árnyas játszótér felé, sok szaladgáló gyerekkel, akik a bokrok közé is beszaladgálnak.

Gyors megoldás a bokros terület rendezése, ès a közterület aktívabb felügyelete lenne.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fejér Lipót u. 61

Hozzászólások

  • Albrecht-Mészáros Zita visszajelzésére vár.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.06.29. 10:43 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Albrecht-Mészáros Zita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére