Megoldásra vár

rosszul beállított közlekedési tükör

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékesek!

A Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc utca és Frangepán utca kereszteződésében található közlekedési tükör rosszul van beállítva, így a Frangepán utca (Béke utca) felől érkező gépjárművezetők nem látják megfelelően a Reitter Ferenc utcán balról (északról) érkező gépjárműveket, ami balesetveszélyes helyzetet teremt, ugyanis a Reitter Ferenc utcában párhuzamosan parkoló autók eltakarják a balról érkező forgalmat.

A tükör helyes irányba/szögbe való visszaállítása nagymértékben segítené a forgalom balesetmentes áthaladását az említett kereszteződésen.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 70

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A KRESZ tükör helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgal
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére