Megoldásra vár

Lekopott felfestés

Anonim Járókelő

VII. ker Akácfa utca 12-14 előtt a megállási tilalmat jelző folytonos sárga útburkolati jelölés lekopott.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Akácfa u. 12

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Akácfa u. 12 számnál található kopott szegélyfestések felújítására a szükséges intézkedést megtettük. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott jelzések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt tabla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Finta István
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére