Megoldott

Elhagyott táblák

Tisztelt Illetékes!

A Dagály fürdő bejárata mellett 2 tábla fekszik a kerékpártárolók közelében. Kérem helyezzék viszaa ezeket, vagy szállítsák el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dagály fürdő

Hozzászólások

  • B K hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm a segítséget!
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését.

    A jelzett táblákat munkatársaink a mai napon (2020.05.29.) visszahelyezték eredeti helyükre.

    Meyer Gábor divízióvezető úr megbízásából,

    Tisztelettel,

    G
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amelyet elektronikus úton küldött a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. részére.
    Levelének feldolgozását megkezdtük. Munkatársaink az ügyre irányadó elinté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • B K bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B K
    Futár utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leparkolt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére