Megoldott

Használaton kívüli postaláda?

Jelzett helyen a postaláda üzemen kívül van? Kérem bontsák el, ha valóban nem használják. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Cserba Elemér út 32

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!

    Tájékoztatjuk, hogy a Budapest XV. kerület Cserba Elemér u. 35. címen található levélgyűjtő szekrényt állapotára, valamint kihasználatlanságára való tekintettel leszerel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta Zrt.

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére