Válaszra vár

Eldugult csatorna

Kérem tisztítsák ki. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kelta u. 12. a

Hozzászólások

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsüllyedt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére