Megerősítésre vár

Lehet hogy időszerű a kaszálás?

FRISSÍTÉS 2020.09.01.:
Kb. 1 hete voltam arra, megint nagy a gaz, de már kezdek belefáradni a szélmalom harcba, friss képeim nincsenek.
Nem is értem, hogy tavasztól - őszig miért nem lehet automatikusan minden felszólítás és figyelmezetés nélkül elvégezni a zöld felületek karbantartását. Ez a fránya fű már csak ilyen, kedvező időjárás hatására csak nő és nő, ráadásúl ezt minden évben újra és újra megteszi...felháboríto nemigaz.

-----------------

Budapest XIV. Ker. Mogyoródi út - Mexikói út kereszteződésénél, a városba bevezető oldalon, a körvasútsor hídja előtt, közvetlenül a bicikliút mellett a gaz már majdnem magasabb, mint az útjelző táblák. Talán időszerű volna a fű, gaz kaszálása.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 15

Hozzászólások

  • Sz. A. visszajelzésére vár.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük üzenetét.

    Tájékoztatom, hogy a Mogyoródi út – Mexikói út sarkán, a vasúti híd alatt a
    bicikliút mellett, valamint a Mexikói út 15. előtti gazos zöldfelület
    szükséges nö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "Budapest XIV. Ker. Mogyoródi út - Mexikói út kereszteződésénél, a városba bevezető oldalon, a körvasútsor hídja előtt, közvetlenül a bicikliút mellett a gaz már majdnem magasabb, mint az útjelző táblák. Talán időszerű volna a fű, gaz kaszálása. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2020.09.01.: Kb. 1 hete voltam arra, megint nagy a gaz, de már kezdek belefáradni a szélmalom harcba, friss képeim nincsenek. Nem is értem, hogy tavasztól - őszig miért nem lehet automatikusan minden felszólítás és figyelmezetés nélkül elvégezni a zöld felületek karbantartását. Ez a fránya fű már csak ilyen, kedvező időjárás hatására csak nő és nő, ráadásúl ezt minden évben újra és újra megteszi...felháboríto nemigaz. ----------------- Budapest XIV. Ker. Mogyoródi út - Mexikói út kereszteződésénél, a városba bevezető oldalon, a körvasútsor hídja előtt, közvetlenül a bicikliút mellett a gaz már majdnem magasabb, mint az útjelző táblák. Talán időszerű volna a fű, gaz kaszálása. Köszönöm."-ra.

  • Sz. A. hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Kata!
    Viszonylag sokszor járok a fentebbi helyszínen ( Mogyoródi út - Mexikói út kereszteződése és környéke, több bejelentést is tettem ezekről a területekről, nem csak ebben a témakörben, lás
    ...
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Kata
  • Sz. A. visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük üzenetét.

    Tájékoztatom, hogy a Mogyoródi út Francia út és Mexikói út közötti
    szakaszán a bicikliút mellett, valamint a Mexikói út 15. előtti gazos
    zöldfelület növényvéd
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00064398 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges fakarók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szőnyi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feleslegessé vált fakarók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére