Megoldatlan

Pontatlan tábla

Tisztelt Közútkezelő!
Kérem, cseréljék a kerékpárosok kötelező haladási irányát jelző táblát egy olyan típusúra, ami mind a három irányt engedélyezi számukra, mert a Rökk Szilárd utca végig kétirányú a kerékpárosok számára.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Rökk Szilárd u. 16

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    Sajnáljuk!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Sem válasz, sem intézkedés nem történt.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérnék egy újraküldést.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérnék egy újraküldést.
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére