Válaszra vár

Funkció nélküli, rozsdás keret

Tisztelt Illetékes!
Kérem, hogy a Kunigunda útja és a Bojtár utca kereszteződésében lévő funkciótlan, rozsdás keretet bontsák el!
Munkájukat megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kunigunda útja 66a

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Észlelését köszönjük, intézkedünk benne.

    Budapest, 2020
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Feltúrták az utat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Állattetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére