Megoldott

Fa ápolása

A Vezér utca 148-150 melletti parkolónál a képen látható fa elszáradt ágainak eltávolítására a fa általános gondozására lenne szükség. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út / Vezér utca

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a gallyazás, köszönöm!
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a mellékelt képen látható, XIV. kerület Vezér u.
    148-150. szám előtt álló hársfa gallyazását elvégeztetjük.

    A munka teljesítéséig szíves türelmét kérjük!

    Bu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • XIV. kerület Zuglói Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!

    A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással tájékoztatjuk, hogy kérdésének, bejelentésének az érkezt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére