Megoldásra vár

Róna utca - Uzsoki kórháznál egy fa hiányzik a sorból

Róna utca - Uzsoki kórháznál egy fa hiányzik a sorból.
A pótlását röpke két éve próbálom elérni, de nem adom fel :) előzmények itt:

https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/47842/egy-fa-hianyzik-a-sorbol

Kérjük szépen a pótlást.

Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 199

Hozzászólások

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Olvasom az aznapi bejelentéseket:
    - letört faág
    - zöld hulladék
    - kiszáradt fa
    - fa ápolása
    - száraz ágak
    Ugyan kinek hiányzik.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A 2019 őszére ígért faültetésre azért nem kerülhetett sor, mert időközben
    tájékoztatást kaptunk arról, hogy a Fővárosi Önkormányzat a XIV. kerület
    Róna utca, Erzsébet királyné útj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére