Megoldott

Rengeteg szemét

FRISSÍTÉS 2020.06.09.:
IX. kerület válasza:
A Bp. IX. kerület Gyáli út –Illatos út kereszteződésében lévő erdő a Magyar Állam tulajdonában van, a fenntartási munkálatokat a Pilisi Parkerdő Zrt végzi. Az erdő melletti út és attól kb. 1 m-es távolságban lévő erdőfelület pedig a Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzatának fenntartásában van. Az Önkormányzatunk fenntartásában lévő területről a hulladékok elszállítását megrendeltük, az elszállítás 2020. június 2-án megtörtént.

Bejelentését továbbítottam a Pilisi Parkerdő Zrt részére is.

------------------------------

Évtizedek óta rengeteg szemét a Gyáli út Illatos úti torkollatánél a kis erdőszerűségben - pedig pár éve egy bejelentésem nyomán a Pilisi Parkerdő ki tudja, hény kamionnyi hulladékot vitt el, amit a média is bemutatott...

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gyáli út 50

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A Pilisi Parkerdő a "Tisztítsuk meg az országot"
    program keretében a területet 2020. szeptemberében megtisztította az
    illegális szeméttől.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyszín egy hajdani pompáját vesztett mohazöld plüss burkolatú pamlaggal gazdagodott, hisz aki lerakta, látta: ezt a helyet erre teremtették.
  • Hajdu Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper az Önkormi válasza a június 2-ai elszállítással - csak sajnos valótlan. A képeket ma, június 10-én délután készítettem.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "Évtizedek óta rengeteg szemét a Gyáli út Illatos úti torkollatánél a kis erdőszerűségben - pedig pár éve egy bejelentésem nyomán a Pilisi Parkerdő ki tudja, hény kamionnyi hulladékot vitt el, amit a média is bemutatott..."-ról "FRISSÍTÉS 2020.06.09.: IX. kerület válasza: A Bp. IX. kerület Gyáli út –Illatos út kereszteződésében lévő erdő a Magyar Állam tulajdonában van, a fenntartási munkálatokat a Pilisi Parkerdő Zrt végzi. Az erdő melletti út és attól kb. 1 m-es távolságban lévő erdőfelület pedig a Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzatának fenntartásában van. Az Önkormányzatunk fenntartásában lévő területről a hulladékok elszállítását megrendeltük, az elszállítás 2020. június 2-án megtörtént. Bejelentését továbbítottam a Pilisi Parkerdő Zrt részére is. ------------------------------ Évtizedek óta rengeteg szemét a Gyáli út Illatos úti torkollatánél a kis erdőszerűségben - pedig pár éve egy bejelentésem nyomán a Pilisi Parkerdő ki tudja, hény kamionnyi hulladékot vitt el, amit a média is bemutatott..."-ra.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Bp. IX. kerület Gyáli út –Illatos út kereszteződésében lévő erdő a Magyar Állam tulajdonában van, a fenntartási munkálatokat a Pilisi Parkerdő Zrt végzi. Az erdő melletti út és
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Attila!
    Elnézést kérünk az elhúzódó ügykezelés miatt. :)
    Üdv,
    Máté
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére