Megerősítésre vár

Egy kisteherautónyi szemét a Külső Mester utca Illatos út "alatti" szakasza végén

Egy kisteherautónyi szemét - az elmaradhatatlan hűtőszekrénnyel - a Külső Mester utca Illatos út "alatti" szakasza végén, a SOTE telephelye előtt

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Külső Mester u. 19-21

Hozzászólások

  • Hajdu Attila visszajelzésére vár.

  • Fási Tamara megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Bp. IX. kerület Külső Mester u. 19-21. környékére kihelyezett hulladék elszállításának megrendelése folyamatban van, az elszállítás a jövő héten várható.

    Budapest Főváros IX. k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Hajdu Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére