Megoldott

életveszélyes kereszteződés

a 103-as autobusz, hengermalom út-budafoki út végállomáson az érkező oldalon van a leszálló oldalon van egy bevásárlóközpont és különböző üzletek ahonnan a képen látható helyen egu amugy is veszelyes keresztezodes ..nagy a forgalom es a gyalogosok kenytelenek gyalogatkelo hely hianyaban a kocsik kozt eletuket kockaztatva atvagni, hogy meg tudjak kozeliteni a masik iranyban kozlekedo 103-ast

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését a visszajelzések alapján megoldottként lezártuk.
  • Olker János hozzászólt a bejelentéshez.

    "Ez a bejelentés egy f..szág. Nem értem, hogy miért nem ellenőrzik a bejelentés "jogosságát" a moderátorok vagy a honlap fenntartói"

    Mert önkéntesek, nem kapnak ezért pénzt, a szabadidejükben csinálj...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    @vulpes vulpes: A gyalogosok közlekedési morálján úgy gondolom az önkormányzat sem tud változtatni, illetve gondolom egy zebrakialakításnak is vannak szabályai. Úgy vélem, ha át is telepítenék a zebrá...
  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva az 6430. számú megkeresésre, melyben a bejelentő a XI. kerület Hengermalom út gyalogos közlekedési problémáiról tájékoztat, az alábbiakat válaszolom.

    A Hengermalom úto
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    @hozzászóló A honlap adminjai önkéntes ügyintézők, nem hivatalnokok, nincs ilyen szintű mérlegelési lehetőségük - de szvsz nem is kell nekik. Ha trágár a bejelentés, vagy feljelentgetést tartalmaz vag...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A minap erre jártam autóval, visszaforduláskor felettébb stresszes volt a több sávon "átszáguldó" nénikék kerülgetése. Tény, hogy 30 méterre van a zebra, de az is tény hogy az emberek sietnek és lustá...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen látható kereszteződés valóban veszélyes, DE a buszmegálló mögött lámpás zebra van. A képen látható kereszteződést suicid hajlamú gyalogosoknak javasolt. Ez a bejelentés egy f..szág. Nem értem...
  • Czimbalmos Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    https://goo.gl/maps/L9dUF
    A google térképén is látszik, hogy a buszmegálló mögött LÁMPÁS gyalogátkelő van, de a lusta és öngyilkos hajlamú gyalogosok inkább átvágnak a 2x3 sávon....
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért kénytelenek?? Mindennap arra járok. A buszmegálló közelében van zebra. Az nem igaz, hogy nincs zebra. A fényképet készítő mögött van a zebra.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • holi gogol bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére