Megoldott

Eldugult, rendezetlen csapadékvíz nyelő

A Nagy Lajos király útja és a Fogarasi út kereszteződésében a csapadékvíz megül az úttesten. A burkolat hitvány, de a víznyelő sem működik a gyalogos átkelőnél. Kérnénk legalább az elvezetést kijavítani. A peron mellett hamarabb lefolyik, bár nem jó a lejtés. A másik oldalon pang a víz.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pongrátz Gergely tér

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Krappancsák Hugó Úr!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a
    megjelölt helyszínen található víznyelőket.

    Tisztelettel:

    Bátori Marianna

    kommunikációs vezető

    Fővár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Krappancsák Hugó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére