Megoldott

Graffitis ELMŰ épület

Tisztelt ELMŰ!
A Pusztakúti út és az Ürömi út kereszteződésében lévő ELMŰ épület nagyon graffitis. Kérem, hogy fessék le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ürömi út 7

Hozzászólások

  • Wagner Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Lefestették, köszönöm!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis ELMŰ épület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Orbán Balázs út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Graffitis elektromos szekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B K
    Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd) (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Olló utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére