Válaszra vár

Kiégett infó tábla a kilátónál

Tisztelt Illetékes!
A Guckler Károly kilátó melletti információs táblán a képek ki vannak égve (égetve?). Így a tábla olvasása élvezhetetlen. Kérem, hogy cseréljék ki a fóliát!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hármashatárhegyi út 3

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    A Pilisi Parkerdő Zrt. az illetékes.
  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    leszűkűlt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Igló utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szánalmas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdahalmaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére