Válaszra vár

Elhagyott korlát

Tisztelt Illetékes!

A Nagy Lajos király útja 207-205 számnál lévő kerékpáros átvezetés mellett egy kidőlt korlát van a fűben.

Kérem szállítsák el. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 207

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Zrt.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00064158 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett korlát nincs Részvénytársaságunk kezelésében. Illetékességből kérjük a Főkert Nonprofit Zrt. felé továbbítani a beje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • B K bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére