Megoldásra vár

Elbontott könyvszekrény

Tisztelt Illetékes!
A Római téren lévő közterületi könyvállomást elszállították, csak az alapja maradt meg. A szekrényt sokan használták, mindig nézegetett benne könyveket valaki (köztük én is). Ez egy remek felhasználása volt a közterületnek, a mellette lévő padokon idősebb emberek olvasgattak, társasági élet zajlott. Mióta a szekrény nincsen ott, a padok üresen állnak, ha éppen nem “kétes alakok” italozgatnak ott. Ez végsősoron a tér lezülléséhez vezethet.
Kérem, hogy a könyvolvasó emberek, és a terület értéke megőrzésének érdekében helyezzék vissza a szekrényt.
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római tér 1

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A Római téri könyvmegálló egy szélviharban sérült meg, ezért került elbontásra. Elszállították javításra. Időközben a vírus miatt vészhelyzet lépett életbe. Valószínűleg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Feltúrták az utat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vihar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Állattetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére