Megoldásra vár

Nincsenek padok a parkban

Tisztelt Illetékes!
A Lőwy Izsák utca és a Bocskai utca között található kis parkban nincsenek padok. Így a zöldterület jelenlegi formájában használhatatlan. Nagyon jó lenne, ha kihelyeznének padokat, esetleg asztalokat is.
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bocskai u. 3b

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    Megvizsgáljuk a kérését és kedvező elbírálás esetén amennyiben a források is rendelkezésre állnak intézkedünk a kivitelezésről!

    Tisztelettel:

    Mészáros Lá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IV. kerület"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére