Megoldott

Elhagyott kerékpár

FRISSÍTÉS 2020.09.20.:

"A bringa eltűnt, a szeméttároló újra visszakerült."

-----

Régóta itt áll, Google Street View 8 hónappal ezelőtti képein is látszik, kerekei laposak.
Valamint az oszlophoz lakatolva van egy kerekes kocsi tele szeméttel, ez talán a közeli vegyesbolthoz tartozik, de nem tudom mennyire szabályos így tárolni a szemetet.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, József krt. 82

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Józsefvárosi Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A területért felelős körzeti rendész megtekintette a kérdéses helyszínt és felvette a kapcsolatot a szeméttároló „ketrec” kihelyezőjével, akit tájékoztatott az üggyel kapcsolatos j...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Régóta itt áll, Google Street View 8 hónappal ezelőtti képein is látszik, kerekei laposak. Valamint az oszlophoz lakatolva van...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Egyéb"-ra.

  • Zemkó Szonja hozzászólt a bejelentéshez.

    A bringa eltűnt, a szeméttároló újra visszakerült.
  • Zemkó Szonja hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemétkosár eltávolításra került, a kerékpár ugyanott van.
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Járókelő Józsefvárosi Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését! A területért felelős körzeti rendész felkereste a Práter utca 1. számnál található helyszínt és felvette a kapcsolatot a szeméttároló kihelyezőjével, aki
    ...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcanév tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Dugonics utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csótányok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Leitert Vivien
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Visi Imre utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos macskakő burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wagner Kriszta
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Pollack Mihály tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére