Megoldott

Szabálytalan parkolás a Ferenc téren - 3.

A Ferenc tér északi sarkán három illegális de mégis gyakran használt "parkólóhely" van. Mind három könnyen megoldható lenne parkolásgátló oszlopok telepítésével(ami valamiért itt nincs eddig telepítve) Mind a három hely akadályozza a szabályosan közlekedni vagy a teret használni vágyókat. Ezek a helyek:
1. a Bubi állomás központi kijelzője előtt közvetlenül a zöldfelületen. A zöldfelület már kopárra van taposva a sok tilosban parkoló miatt illetve ilyenkor a bubi állomás is használhatatlanná válik mert elérhetetlen a kijelzője. Az itt parkoló autók természetesen a többi autó útját is leszűkítik.
2. A bringa tároló és közvilágítás oszlopa között ferdén. Az itt parkolók pont a térre besétálni vágyó gyalogosok útját zárják el, illetve alkalmanként a futópályát is leszűkítik/elzárják.
3. A tűzcsap és a közvilágítás oszlopa között ferdén. Az itt parkoló autók szintén a gyalogosok útját szűkítik illetve a tűzcsap elérését nehezítik meg.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Berzenczey u. 17

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére megküldött megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Kf/15161-1/2020/XX ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyintéző
    Ferencvárosi Közterüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére