Megoldásra vár

Szabálytalan parkolás a Ferenc téren - 2.

Anonim Járókelő

A Ferenc tér 10 előtt már legalább egy éve hiányzik egy parkolás gátló oszlop és egyre több autós érzi úgy hogy büntetlenül parkolhat az elzárt területen, gyakorlatilag a járdán. A teljesen szabálytalanul leparkolt autót soha senki sem bünteti meg vagy legalább figyelmezteti tulajdonosát. Ez a rendszeresen előforduló szabálytalanság szintén nem érdekli a téren állandóan jelen lévő köztereseket.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Bokréta u. 9

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap közteresek odabilincselték az egyik visszatérő ottparkolokaholakarok-ot ami haladásnak nevezhető. viszont a hiányzó oszlopok azóta is hiányoznak így egyelőre még megoldatlan az ügy.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre csak rosszabb a helyzet, már kettő oszlop hiányzik. A tilosban parkolás itt pedig általánosnak mondható. A megadott felügyelet telefonszámát szinte minden nap felhivom.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva az 64087 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy a Bp. IX. Ferenc tér 9-10. szám alatti ingatlan előtt hiányzó poller pótlását a közszolgáltatónál megrendeltük. A szabál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ról "IX. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére megküldött megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Kf/15157-1/2020/XX ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyintéző
    Ferencvárosi Közterüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére