Megoldott

Szabálytalan parkolás a Ferenc téren - 1.

Ferenc tér - Berzenczei utca kereszteződésében rendszeresen állnak meg parkoló autók ezzel az autóforgalmat jelentősen akadályozva, lassítva. Nagyobb járművek ilyenkor el sem férnek a szabálytalanul parkolók mellett. A téren állandó szolgálatot ellátó köztereseket ez szemlátomást egyáltalán nem érdekli.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc tér 2

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Felügyeletünk részére megküldött megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm Kf/15153-1/2020/XX ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrény Judit
    ügyintéző
    Ferencvárosi Közterüle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére